آیا ریحانا آماده راه اندازی نام تجاری مراقبت از مو است؟

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ شرکت ریحانا ، Roraj Trade درخواست علامت تجاری را برای اصطلاح “Fenty Hair” ثبت کرده است که منجر به گمانه زنی در مورد آماده بودن خواننده و چهره فیلیپین باژان از برند Fenty Beauty برای راه اندازی خط مراقبت از مو می شود.

جزئیات نرم افزار علامت تجاری شامل شامپو ، وسایل صاف کننده مو ، محصولات آماده کننده تکان دادن مو ، محصولات سفید کننده و رنگ آمیزی و زرق و برق مو است. هنوز تاریخ راه اندازی برای محدوده تعیین نشده است ، با این حال ، تصور می شود که در مراحل اولیه توسعه باشد.

انتظار می رود خط مراقبت از مو با رویکردی فراگیر همسان های ثابت خود را با نام های Fenty Skin و Fenty Beauty آینه کند ، هرچند گاردین پیشنهاد می کند تمرکز آن بر بازار مراقبت از موهای سیاه باشد. در اینجا در GCN ، پول ما صرف این خواهد بود که ریحانا به اصول مهم محصولات خود که “در همه انواع پوست و رنگ ها عمل می کنند” پایبند باشد و آن را به “انواع موها و انواع مو” ترجمه کند.

چرا؟ با موفقیت خروشان Fenty Beauty و Fenty Skin و رونق بازار مراقبت از موهای سیاه در ایالات متحده ، خط مراقبت از مو پیشرفت طبیعی برای مارک مورد حمایت LVMH خواهد بود که به تازگی برچسب آماده پوشیدن خود را بسته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>