اتحاد Walgreens Boots با انتصاب مدیر عامل شرکت Rosalind Brewer استارباکس تاریخ ساز شد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ اتحاد Walgreens Boots (WBA) از انتصاب Starbucks COO Rosalind (Roz) Brewer به عنوان مدیر اجرایی جدید خود خبر داد و جایگزین استفانو پسینا شد و وی را به عنوان اولین زن و اولین آمریکایی آفریقایی تبار به ریاست یک بخش Walmart تبدیل کرد.

جزئیات موثر 15هفتم در ماه مارس ، Brewer همچنین با انتقال Pessina به سمت رئیس اجرایی هیئت مدیره به WBA هیئت مدیره WBA پیوست.

طبق یک اعلامیه مطبوعاتی شرکت ، “Brewer با تجربه عمیق در توسعه استراتژیک ، بازاریابی ، تحول دیجیتال و وفاداری ، نوآوری و فن آوری ، زنجیره تأمین و توسعه فروشگاه ، سابقه اثبات شده رهبری و تخصص عملیاتی را در WBA به ارمغان می آورد. “

چرا؟ با توجه به انتصاب Brewer ، او را به عنوان اولین زن سیاه پوست اداره یک شرکت در S&P 500 ، با موقعیت جدید خود ، منعکس کننده تلاش جهانی برای تقویت تنوع و گروه های اقلیت در نقش های رهبری می کند.

Brewer در شماره 27 در 50 زن قدرتمند تجارت در Fortune قرار دارد.

پسینا در مورد انتصاب بروور گفت: “او یک مدیر برجسته و باتجربه است که سازمانها را در سراسر جهان با استفاده از نوآوری که تجارب مشتری را بالا می برد – در نهایت رشد قابل توجه و پایدار و ایجاد ارزش را هدایت می کند ، تغییر داده است. تمرکز بی وقفه او بر مشتری ، رشد استعدادها ، سخت گیری عملیاتی و تخصص قوی در تحول دیجیتال و فناوری دقیقاً همان چیزی است که WBA هنگام ورود شرکت به فصل بعدی خود به آن نیاز دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>