اتحاد Walgreens Boots نام تجاری No7 را به عنوان یک شرکت جداگانه راه اندازی می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ اتحاد Walgreens Boots از راه اندازی برچسب برتر پرچمدار Boots ، No7 به عنوان یک شرکت جداگانه خبر داد. No7 Company Beauty به عنوان یک تجارت زیبایی به رهبری مصرف کننده معرفی می شود که “مارک های زیبایی قابل اعتماد و مناسب برای هر نوع پوست ، قومیت ، سن و بافت” ایجاد می کند.

جزئیات تجارت جدید با مجموعه ای از مارک ها از جمله No7 ، Liz Earle Beauty Company ، Botanics ، Soap & Glory ، Sleek Makeup و YourGoodSkin راه اندازی می شود.

این شرکت متعهد شده است تا سال 2030 به سه هدف اصلی پایداری دست یابد: حداقل 50 درصد از فروش محصولات و خدمات سالم تر و پایدار خواهد بود. تأثیر کلی محصولات جدید عرضه شده در بازار در مقایسه با ارقام سال 2019 نصف خواهد شد. و ارزشی که برای جامعه ایجاد می کند در مقایسه با سال 2019 دو برابر کند.

چرا؟ آنی مورفی ، معاون ارشد رئیس ، مدیر ارشد مارک های تجاری جهانی ، خرده فروشی بین المللی ، توضیح می دهد ، “راه اندازی No7 Beauty Company ، یک تجارت جدید کالاهای بسته بندی شده مصرف کننده در WBA ، به ما امکان می دهد که چگونه مدیریت کنیم و رشد بیشتر زیبایی خود را ایجاد کنیم نمونه کارها. No7 شرکت زیبایی از نقاط قوت مارک های پیشرو در جهان ، زنجیره تأمین پویا و سابقه بی نظیر ما در زمینه نوآوری محصولات استفاده خواهد کرد. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>