استان هاینان چین دو فروشگاه دیگر بدون مالیات باز می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ استان جزیره هاینان چین دو فروشگاه جدید بدون مالیات افتتاح کرده است که تعداد کل این استان را به 9 فروشگاه رسانده است.

جزئیات Global Premium Duty Free Plaza که در هایکو راه اندازی شده است ، در یک مرکز خرید واقع شده و لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر را از جمله سایر محصولات ارائه می دهد ، در حالی که فروشگاه دوم کمتر از 500 مارک بین المللی به فروش می رساند.

چرا؟ راه اندازی فروشگاه های جدید نشان دهنده رشد منطقه ای برای خرید بدون عوارض در هاینان است و گفته می شود که جذابیت منطقه را به عنوان یک مقصد گردشگری بین المللی افزایش می دهد.

یانگ جون ، معاون مدیر کل شرکت هاینان توسعه هلدینگ که مالک Global Premium Duty Free Plaza است ، گفت: “ما برای توسعه بازار بدون عوارض خارج از کشور هاینان با سایر اپراتورهای فروشگاه دست در دست خواهیم داد و بیشتر چینی ها را برای خرج در هاینان جذب خواهیم کرد تا در بازارهای خارج از کشور ، و ارتقا consumption مصرف از بندر تجارت آزاد هاینان. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>