انقلاب شکار جهانی برای نام بزرگ بعدی TikTok را آغاز می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Makeup Revolution و TikTok برای دستیابی به بهترین خالقان زیبایی در بستر رسانه های اجتماعی ، با هم متحد شده و شكاری جهانی را آغاز كرده اند.

جزئیات #CreatorRevolution ، همانطور که مسابقه دوبله شده است ، از 30 مه 2021 برای شرکت در مسابقه آزاد است ، و چندین چالش را شامل می شود ، اولین بار در 28 مارس اجرا شد.

هیأتی از داوران متقاضیان ورود به مرحله 30 نهایی را محدود می کند ، همه آنها یک بسته روابط عمومی بدون خرید پول و فرصت های مشاوره دریافت می کنند. در همین حال ، Final Viral 15 قرارداد سازنده ای با این برند امضا خواهد کرد و در کمپین های جهانی راه اندازی می شود و از Final 5 دعوت می شود برای پیوستن به تیم انقلاب آرایش برای همکاری در زمینه ویرایش محصولات. برنده می تواند با همکاری این برند ، طیف وسیعی از محصولات جهانی را ایجاد کند که در سال 2022 راه اندازی می شود و یک قرارداد سازنده به ارزش 100000 دلار آمریکا دریافت می کند.

چرا؟ آنتونیا بایلدم ، سرپرست مشارکت های تجاری زیبایی TikTok ، به Glossy گفت: “مشارکت Revolution Creator تجسم ارزش های مشترک TikTok و Revolution است: زیبایی برای همه ، زیبایی به عنوان سرگرمی و [that] سازندگان ، مایه حیات هر دو مارک تجاری ما هستند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>