اینستاگرام از مشاغل مد ، زیبایی و مشکی دعوت می کند تا راه اندازی اتاق های زنده را ارتقا دهند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ اینستاگرام از راه اندازی اتاق های زنده (Live Rooms) خبر داده است که به حداکثر چهار کاربر امکان می دهد تا با هم جریان مستقیم داشته باشند. بر اساس گزارشی از WWD.com ، سایت رسانه های اجتماعی متعلق به فیس بوک از مشاغل مد ، زیبایی و مشکی برای ترویج راه اندازی استفاده می کند.

جزئیات اتاق های زنده تکامل ویژگی Live اینستاگرام است که با گسترش مجاز بلندگوها ، آن را به بیشتر عملکردهای صفحه نمایش / گفتگو تبدیل می کند. همچنین تصور می شود که این راهی برای رقابت با سایت جدید رسانه های اجتماعی Clubhouse و محبوبیت مدل “اتاق” آن است.

این شرکت مجموعه ای از اتاق های زنده را در هفته مد پاریس به نام نسل بعدی مفسر مد ایجاد کرده است ، نویسندگان مد در مورد نمایش ها بازخورد زمان واقعی ارائه می دهند.

اوا چن ، مدیر مشاغل مد برای اینستاگرام ، گفت: “نسل بعدی مفسران مد وجود دارد. آنها تماشاگران مد هستند. گاهی اوقات آنها دانش آموز هستند ، مانند مدرسه مد. بعضی اوقات نویسنده هستند ، گاهی اوقات بنیانگذار فناوری هستند. اما همه در همه چیز صدا دارند ، همه نظر دارند. و من فکر می کنم اینستاگرام زمینه بازی را از این طریق مساوی کرده است. “

اینستاگرام همچنین با تاسیس بنیانگذاران زیبایی سیاه در یک صفحه برای بحث در مورد جنبش و همچنین ارائه اطلاعاتی در مورد نحوه خرید از روندهای زیبایی Lives و Instagram ، از اتاق ها برای تبلیغ کمپین #BuyBlack خود استفاده می کند.

همچنین یک اتاق زنده با میشل لی و چن مدیرمسئول Allure با عنوان #StopAsianHate برگزار می شود ، جایی که زنان در مورد جنایات نفرت آسیایی بحث خواهند کرد.

چرا؟ گفته می شود که اینستاگرام با استفاده از مد ، زیبایی و ارتقا مشاغل سیاه ، امیدوار است که جامعه سازندگان خود را درگیر کند.

چن همچنین آن را یکی از ضروریات صنعت مد می داند. او می گوید ، “مد ذاتی بصری است. این یکی از دلایلی است که صنعت مد از همان ابتدا اینستاگرام را پذیرفته است. بیایید بگوییم شما با دو دوست دیگر هستید و در مورد نمایش محصول جدیدی که دیروز اتفاق افتاد صحبت می کنید. و شما یک محصول پرنعمت را مانند یک کفش پولک دار بالا نگه دارید. توانایی داشتن نمایش و گفتن در این اتاق های زنده واقعاً جذاب خواهد بود. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>