اینستاگرام به صورت عمودی پیش می رود؛ برنامه رسانه های اجتماعی طرح جدید داستانها را تأیید می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ اینستاگرام تأیید کرده است که در حال توسعه ویژگی جدید داستانهای عمودی اینستاگرام است ، شبیه به قالب ناوبری عمودی که توسط TikTok پذیرفته شده است.

جزئیات در حالی که برنامه رسانه های اجتماعی در حال حاضر از ویژگی ضربه و کشیدن افقی برای ویژگی داستان های خود استفاده می کند ، این حرکت نحوه تعامل آنلاین کاربران در بیشتر شرایط مانند جستجوی Google و Facebook را نشان می دهد.

چرا؟ این حرکت یک تغییر شدید برای اینستاگرام است ، که باعث کشیدن افقی می شود. با این حال ، گفته می شود که قالب جدید احتمالاً باعث تکامل محتوا از تصاویر ثابت می شود و مجدداً به افزایش بارگذاری ویدئوها می پردازد.

با این حال ، ممکن است مدتی طول بکشد تا این عملکرد برای کاربران در دسترس باشد ، اینستاگرام به TechCrunch می گوید: “این نمونه اولیه است و در حال حاضر در اینستاگرام آزمایش نمی شود.”

همچنین قرار است این سایت رسانه های اجتماعی در حال بررسی روش هایی برای مرتب کردن اطلاعات خود باشد که شامل حلقه ها ، استوری ها ، IGTV و محتوای ویدئویی است ، رئیس اینستاگرام ، آدام ماسری ، به The Verge گفت که به دنبال ساده سازی و تلفیق ایده ها است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>