بادی شاپ همچنان به پایداری ما در راه اندازی کره های بدن ادامه می دهد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Body Shop قرار است کره بدن خود را با مواد جدید و بسته بندی های پایدار دوباره راه اندازی کند.

جزئیات طیف گسترده ای از 13 محصول اکنون دارای گواهی وگان هستند و با حداقل 95 درصد مواد طبیعی ساخته می شوند. شمول Shea کره تجارت جهانی Fair Fair از غنا است.

بسته بندی ها اکنون 100 درصد قابل بازیافت هستند و از 100 درصد پلاستیک PET بازیافتی ساخته شده اند که از خیابان های بنگالورو در هند جمع آوری شده است. درب قابلمه ها اکنون آلومینیومی است که گفته می شود سالانه 241 تن از استفاده از پلاستیک بکر در وان های این برند می کاهد.

علاوه بر موارد دلخواه قبلی ، یک نسخه آووکادو نیز به مجموعه محصولات اضافه شده است.

این محصولات در حال حاضر فقط در انگلیس در دسترس هستند اما در ایالات متحده با بازارهای بعدی عرضه می شوند.

چرا؟ بادی شاپ افزایش تقاضا برای محصولات سازگار با محیط زیست بیشتر در بین مصرف کنندگان را به عنوان کاتالیزوری برای فرمول ها و بسته بندی های بروز شده ذکر کرد.

در صحبت با مترو ، توماس لو کوئینکیس ، رئیس بازاریابی جهانی ، در مورد تکامل نام تجاری از زمان ایجاد گلدان ها در سال 1992 صحبت کرد ، “از آن زمان ، کره بدن ما به طور مداوم تکامل یافته است تا نیازهای مشتری را برآورده کند. این قطعاً ما را مجبور کرده است که همچنان سطح پایداری بسته بندی هایمان را افزایش دهیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>