با خرید سرمایه گذاران INW ، سرمایه گذاری در سلامتی به سرعت ادامه می یابد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ نوآوری در تغذیه + سلامتی (INW) و کورنل کاپیتال اعلام کرده اند که گروهی از سرمایه گذاران به رهبری کورنل به همراه رهبری INW INW را از Rosewood Private Investments با مبلغی نامشخص خریداری کرده اند.

جزئیات INW همچنین اقدام به خرید Bee Health مستقر در انگلیس کرده است ، معامله ای که همزمان با معامله فوق بسته شد. صاحبان فعلی Bee Health سرمایه گذار شرکت ترکیبی خواهند بود.

چرا؟ INW در بیانیه ای گفت ، این شرکت ترکیبی دارای یک بستر جهانی برای پاسخگویی به تقاضای صنعت مدرن بهداشت و سلامتی و موفقیت در برندهای شریک است.

جاستین چنگ ، ​​شریک شرکت کرنل کپیتال ، گفت: “INW یک فرصت هیجان انگیز و جذاب است که با استراتژی و تجربه سرمایه گذاری کرنل کپیتال در ایجاد مشاغل پیشرو در مقیاس جهانی در صنایع جذاب همسو است.” وی افزود: “ما تحت تأثیر تمایز و ارزش افزوده INW از نوآوری با لمس بالا ، برتری عملیاتی و سرعت در بازار برای هر دو مارك معروف و مشهور قرار گرفته ایم. معامله با Bee Health نشان دهنده ارزش افزوده دیگری برای INW است و به طور قابل توجهی کل بازار آدرس پذیر INW را گسترش می دهد تا جایگاه محکمی در بازار سریع رشد انگلیس و اروپا ایجاد کند. با استفاده از شبکه جهانی خود ، ما مشتاقانه منتظر همکاری با کل تیم INW و Bee Health هستیم و از پشتیبانی و موفقیت مداوم و گسترش شرکت ترکیبی در سراسر آمریکای شمالی و اروپا هیجان زده هستیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>