برنامه Afterpay برای تقویت خرید پایدار برنامه “شارژ” را راه اندازی می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ اکنون بخرید ، بعداً به پرداخت کننده پرداخت کنید Afterpay یک برنامه شارژ را شروع کرده است که به مشتریان امکان می دهد 1 دلار در چک کردن اهداف خیرخواهانه در یک پیشنهاد برای ترویج خرید پایدار اهدا کنند.

جزئیات کمک مالی به Magpies & Peacock ، یک خانه طراحی غیرانتفاعی که چرخه زباله در صنعت مد را مختل می کند و Surfrider ، یک سازمان غیرانتفاعی زیست محیطی با هدف حفاظت از آب پاک و سواحل سالم اهدا خواهد شد.

Afterpay برای کمک به مصرف کنندگان در ساخت یک کمد لباس با هوشیاری و سازگار با محیط زیست و بازگرداندن محیط زیست ایجاد شده است.

در یک حرکت پایدار دیگر ، از اواسط ماه آوریل ، Afterpay با همکاری MagicLinks ، یک شرکت تجارت اجتماعی دارای مجوز B-Corp ، یک پلت فرم فناوری خرید زنده را ادغام خواهد کرد تا بینندگان را با خرید آگاهانه تر ، الهام دهد.

به عنوان بخشی از تجربه خرید زنده ، مصرف کنندگان قادر به تماشای تأثیرگذاران ، خرید مستقیم برای مارک های سازگار با محیط زیست و پرداخت اقساطی خواهند بود.

چرا؟ ملیسا دیویس ، رئیس آمریکای شمالی در Afterpay ، در مورد پیشرفت های جدید این شرکت با محوریت محیط زیست گفت: “ما خوشحالیم که به مشتریان خود امکان خرید از مارک های مد رو به روشی مسئولانه و پایدار را ارائه می دهیم ، در حالی که به این موارد نیز پاسخ می دهیم سازمان های فوق العاده مهم

“جنرال Z و Millennials خریداران هوشیاری هستند که هنگام خرید انتخاب های آگاهانه ای انجام می دهند و ما مفتخریم که کانون توجه سازمان هایی هستیم که به آنها کمک می کنند تا مسائل پیچیده سیاره ما را حل کنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>