تعهدات متعهد شده که تا سال 2025 بیش از 2 میلیارد دلار با مشاغل متعلق به سیاه پوستان هزینه کنند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ تارگت اعلام کرده است که تا پایان سال 2025 بیش از 2 میلیارد دلار با مشاغل تحت مالکیت سیاهان هزینه خواهد کرد. خرده فروش آمریکایی متعهد شده است که محصولات خود را از مجموعه 500 رده خود از بیش از 500 شرکت سیاه مالک اضافه کند.

جزئیات هدف ایجاد منابع جدید برای حمایت بیشتر از مشاغل سیاه پوست نیز است ، از جمله تیمی که به ارائه پشتیبانی مداوم به فروشندگان و کمک به آنها در رشد و مقیاس کاری تجارت خرده فروشی گسترده اختصاص دارد.

خرده فروش آمریکایی برنامه جدیدی را به نام Forward Founders نیز معرفی خواهد کرد ، برنامه ای که برای مشارکت کارآفرینان سیاه پوست در ابتدای راه اندازی شده است.

چرا؟ کریستینا هنینگتون ، معاون اجرایی و مدیر ارشد رشد ، تارگت ، توضیح می دهد ، “ما سابقه غنی همکاری با مشاغل متنوع داریم ، اما کارهای بیشتری می توانیم انجام دهیم تا باعث ایجاد تغییر در صنعت خرده فروشی ، حمایت از جامعه سیاه پوستان و اطمینان از احساس مهمانان سیاه پوست شود. هنگام خرید در Target مورد استقبال و نمایندگی قرار گرفتند. اقدامات جسورانه ای که امروز اعلام می کنیم تعهد مداوم Target را برای پیشبرد عدالت نژادی برای جامعه سیاه نشان می دهد. آنها همچنین فرصت اقتصادی قابل توجهی را برای صدها شرکت جدید متعلق به سیاه پوستان نشان می دهند ، که ما مشتاقانه منتظر تجارت با آنها برای سالهای آینده هستیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>