توییتر عملکرد یادداشت صوتی پیام مستقیم را در هند ، برزیل و ژاپن معرفی می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ توییتر پیام صوتی را برای پیام های مستقیم معرفی کرده است که به صورت مرحله ای در سراسر هند ، برزیل و ژاپن ارائه می شود.

جزئیات این عملکرد به کاربران امکان می دهد پیام مستقیم صوتی تا 140 ثانیه بفرستند و از معرفی توییت های صوتی سال گذشته دنبال می شود.

در حال حاضر فقط برای کاربران Android و iOS در دسترس است ، گیرندگان پیام با انواع تلفن می توانند به پیام های دریافت شده گوش دهند.

چرا؟ توییتر اظهار داشت که ویژگی جدید آزادی بیان بیشتر را فراهم می کند و یک تجربه انسانی را ایجاد می کند.

مانیش ماهشواری ، مدیرعامل ، توییتر هند ، گفت ، “هند یک بازار اولویت دار برای توییتر است و به همین دلیل است که ما به طور مداوم ویژگی های جدید را آزمایش می کنیم و از تجربه مردم در مورد خدمات در اینجا یاد می گیریم. ما خوشحالیم که پیام های صوتی آزمایش DMs را به کشور می آوریم و به مردم روش جدیدی برای ابراز وجود می دهیم و به آنها کمک می کنیم از طریق تفاوت های ظریف ، احساسات و همدلی ایجاد شده با شنیدن صدای کسی ارتباط برقرار کنند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>