جانسون و جانسون گزارش 100 میلیون دلار از فروش Q1؛ واحد مصرف کننده پایین

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ جانسون و جانسون افزایش فروش Q1 را با 7.9 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به 18.5 میلیارد یورو (22.3 میلیارد دلار) گزارش کرده اند ، اما بخش بهداشت مصرف کننده آن سالانه 2.3 درصد کاهش یافته است.

جزئیات در پی انباشت کالاهای بدون نسخه از سوی مصرف کنندگان در حالی که اخبار شیوع بیماری در سراسر جهان منتشر شده بود ، کاهش بخش بهداشت مصرف کننده نسبت به سال گذشته “با یک مقایسه نامطلوب” روبرو شد.

در همین حال ، مراقبت از کودک با رشد بسیار زیاد در آمریکای لاتین و آسیا و اقیانوسیه 9.5 درصد رشد کرد ، در حالی که سلامتی و زیبایی پوست نیز به لطف NPD و حضور تجارت الکترونیکی Neutrogena و Aveeno در خارج از ایالات متحده ، رشد 2.8 درصدی را گزارش کرد.

چرا؟ افزایش فروش توسط بخش های دارویی و پزشکی غول مراقبت شخصی انجام شد که هر دو سود را گزارش کردند.

جو وولک ، EVP و مدیر مالی ، در مورد موقعیت شرکت گفت: “ما به عنوان یک تجارت نسبت به قبل از همه گیری قدرتمندتر هستیم و نتایج سه ماهه اول سال 2021 حتی اعتماد بیشتری به توانایی ادامه عملکرد جذاب در آینده می دهیم.”

Johnson & Johnson درآمد FY و راهنمای درآمد خود را با سود 9.42 دلار به 9.57 دلار برای هر سهم افزایش داده است ، در حالی که انتظار می رود درآمد آن بین 90.6 تا 91.6 میلیارد دلار باشد ، در حالی که پیش بینی قبلی آن از 90.5 میلیارد دلار تا 91.7 میلیارد دلار بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>