جایزه دو برابر جایزه L’Oréal Paris برای جوایز 2021 Women of Worth

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ اورآل پاریس فراخوان خود را برای نامزدی های زنان با ارزش 2021 اعلام کرد. مهلت تقاضا برای 30 آوریل تعیین شده است ، از مصرف كنندگان دعوت شده است كه زنانی را كه از طریق ایثارگری از طریق رهبری غیر انتفاعی به جامعه خود داده اند ، معرفی كنند.

جزئیات نامزدهای انتخاب شده این شانس را دارند که به عنوان یکی از 10 افتخار برگزیده شوند و مبلغ 45000 دلار برای اهداف خود دریافت کنند.

امسال ، برند زیبایی فرانسوی کمک های فردی خود را به 20000 دلار آمریکا دو برابر می کند تا تأثیر بیشتری بگذارد و یک افتخار ملی که با رای مردم انتخاب شده ، 25000 دلار آمریکا برای کارهای خیرخواهانه خود دریافت خواهد کرد.

چرا؟ “در حالی که ما 50 سال از عنوان اصلی خود را جشن می گیریم” از آنجا که ارزش آن را دارید “در سال 2021 ، ما از داستان هایی استقبال می کنیم که نشان دهنده نه تنها قدرت زنان با ارزشی است که قبل از آنها آمده اند ، بلکه افرادی هستند که ارزش ذاتی و ارزش آنها را نشان می دهند زنان در همه جا ، “گفت: علی گلدشتاین ، رئیس اورئال پاریس ایالات متحده آمریکا. “در این سال برجسته ، ما افتخار می کنیم که 10 زن فوق العاده بعدی را که در بازپرداخت زیبایی پیدا می کنند ، بالا ببریم و منتظر ملاقات آنها نیستیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>