جهان پس از – خروج از لباس بین المللی

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

همه ما پس از ماه ها تاریکی و تنهایی منتظر مهمانی بزرگ هستیم. اکثر ما از قفل کردن و اشتیاق به لذت رقصیدن و ابراز وجود با دیگران خسته شده ایم ، تقریباً مانند یک کارناوال برزیلی یا احزاب آزادیبخش جنگ جهانی 2. ما به زندگی خود نیاز به ابراز وجود و خوشبختی داریم و ارتباط برقرار می کنیم با دیگران برای به اشتراک گذاشتن این. این به معنای ابراز شادی و نیاز ما برای جذب دیگران با مد و لوازم آرایشی است. این به معنای ظاهر رسا از هر لحاظ ، رنگ ، مواد و شکل ممکن است.

ممکن است برای سازندگان و توسعه دهندگان بسیار افراطی به نظر برسد زیرا آنها در این زمان های ریشه کن کردن راهی امن را ترجیح می دهند. ما اصرار داریم که از “رسا” دوری کنیم زیرا “افراطی” به نظر می رسد. ما فکر می کنیم “افراطی” خطرناک است ، از دنیایی که ما به آن عادت کرده ایم متمایز است و برجستگی ایمن نیست.

ابراز وجود با رنگ چقدر شدید است؟ با نگاهی به دنیای تغییر یافته می توان دریافت که این لباس استاندارد بسیار محدود و محدود کننده است ، تقریباً شبیه لباس فرم.

با نگاهی به تاریخ اخیر می توان دریافت که جهانی که فکر می کردیم “عادی” است ، در واقع افراطی است ، البته در محدودیت هایی که برای ما ایجاد کرده است.

ما از زمانی می آییم که لباس بین المللی مشکی ، شتری ، سفید یا خاکستری و شلوار جین بود. همان برش مستقیم ، همان سبک کت ، همه در یک پالت رنگی بسیار محدود برای همه. در هر کجای دنیا که باشید ، همه ما می توانستیم این لباس را در خیابان ها ببینیم که همه سنین و گروه های فرهنگی آن را می پوشند. این یک لباس “ایمن” بود که به معنای آن بود که ما می توانیم در سطح بین المللی با جمعیت مرفه درگیر شویم. رفتن از هتلی در آمستردام به لندن یا حتی خارج از اروپا در حالی که هنوز در آن جا جا می شوید و می توانید در آن جا شوید.

لباس بین المللی و محدودکننده کاملاً در تضاد با لباس های محلی سنتی است. با نگاهی به فرهنگ مد ، صدها سال پیش در اروپا ، یا لباس های محلی موجود در آفریقا یا هند ، تفاوت زیادی در بیان و تنوع مشاهده می کنیم.

با نگاهی به لباس بین المللی از دیدگاه طبیعی ، متوجه می شویم که اشکال رسا و طرح های رنگی پر زرق و برق حیوانات برای ما خیلی افراطی نیست. این چیزی است که ما در واقع آن را دوست داریم. پوشیدن لباسی که این را تقلید می کند ، اما بسیار افراطی و بدون ضرب و شتم است. انسان ممکن است حیواناتی نباشد که به همان دلایلی که حیوانات نیاز به نمایش پر یا خز دارند ، اما پوشیدن لباس برای ابراز وجود به همان اندازه طبیعی است.

در مورد بسته بندی ، به ویژه محصولات آرایشی و بهداشتی نیز همین طور است. بسته بندی در ظاهر بدون بیان همان اندام را داشته است. جعبه سیاه که تمام لوازم آرایشی رنگی در آن آمده است ، یک شرط امن بین المللی است که بارها و بارها استفاده می شود. ما مضطرب هستیم که این یکنواختی را ترک کنیم و از رنگ استفاده کنیم.

بیان از هر راه ممکن بخشی از فرهنگ مد و لوازم آرایشی است. محدودیت های World Before را فراموش نکنید ، که خود بسیار افراطی بود. همانطور که وارد دنیای پس از آن شدیم ، آن جهان تاریخ است.

https://www.youtube.com/watch؟v=iF1A8UJQknc

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>