جهان پس از – 5 ماده اولیه

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

5 ماده اولیه

در چند دهه گذشته ، صنعت مواد اولیه تحت سلطه نوآوری های پیشرفته ، فناوری پیشرفته ، مواد اولیه پیچیده و منحصر به فرد بود. هرگز کافی نبود ، درست مثل اقتصاد ، هرگز خیلی پیچیده و انحصاری. ما عملاً نیازها و خواسته های مشتریان خود را برای تهیه یک ماده جدید با عملکرد جدید ابداع می کردیم. ما سعی داشتیم بازارهای خاص را به بازارهای انبوه تبدیل کنیم.

کرونا ما را به سمت زندگی پایدارتر ، متعادل ، سالم و پیچیده تر شتاب داده است. علاوه بر این با رکود اقتصادی نیز روبرو هستیم. ما در حال ورود به دهه جدیدی هستیم که از مواد اولیه منحصر به فرد و پیشرفته ای که امیدواریم به بازار عرضه شود ، دور می شویم. نقطه شروع برای توسعه و نوآوری در مواد اولیه 180 کامل است.

فقط 5 ماده اولیه

استفاده کننده از محصولات مراقبتی بیش از پیش در مورد زباله ها و آلودگی های ناشی از مصرف هوشیارتر شده است. تمرکز جدید فقط در مورد مصرف کمتر محصولات به طور کلی نیست ، بلکه به معنای انتخاب محصولاتی با ترکیبات غیر ضروری کمتر است. اگر لیست مواد تشکیل دهنده بیش از حد طولانی باشد و یا دارای مواد ناخواسته باشد ، محصول منع مصرف نخواهد داشت. مواد کمتر موجود در پشت محصول به این معنی است که کاربر آگاه قادر خواهد بود لیست مواد تشکیل دهنده شما را با سرعت بیشتری اسکن کند. خریدار بالقوه می تواند با یک نگاه کوتاه متوجه شود که محصول شما هیچ ماده اولیه غیرضروری یا ناخواسته ای به آن اضافه نشده است.

ما قبلاً عادت کرده ایم که مصرف کنندگان از مواد خاصی که نمی خواهند بخورند یا روی پوست خود استفاده می کنند اجتناب کنند. دقیقاً مانند اسکن پشت محصولات غذایی برای دیدن موادی که ممکن است کسی بخواهد از آنها اجتناب کند ، ما شاهد همان موارد در محصولات مراقبت و لوازم آرایشی خواهیم بود. این امر در همه سطوح بازار برای مصرف کنندگان عادت خواهد شد.

تمرکز بر فقط 5 ماده اولیه برای محصولات به معنای طرز تفکر جدید ، نقطه شروع جدیدی برای محققان ، توسعه دهندگان و بازاریان در صنعت مواد خام است تا استراتژی توسعه خود را تنظیم کنند. صنعت مواد خام باید روشهای جدیدی برای افزودن بهترین کیفیت عملکردی به یک ماده واحد پیدا کند تا اطمینان حاصل شود که در آن لیست کوتاه از مواد اولیه قرار می گیرد. توسعه دهندگان محصول باید کاری کنند که محصول به درستی کار کند و همچنان بدون افزودن مواد اولیه پیچیده و پیشرفته که عملکردهای غیر ضروری دارند ، در میان مردم متمایز باشد.

فرصت های تجاری در یک لیست کوچک از مواد تشکیل دهنده: محلی

جهان اغلب به عنوان یک بازار بزرگ بین المللی دیده می شود. استفاده از مواد اولیه کمتر به معنای بازگشت به نیازهای ضروری است که بر روی عادتها و خواسته های محلی نسبت به مواد اولیه تمرکز دارد. هر فرهنگی مواد منحصر به فرد سنتی خود را دارد. برای اطمینان از تولید محلی ، در نتیجه تمیزتر ، مواد خود را بر اساس سنت ها و فرهنگ منطقه محلی قرار دهید. در کشورها یا حتی مناطق بر خلاف بازارهای بین المللی فکر کنید.

مواد خود را بر اساس خواسته ها و سنت های مردم بسازید تا اطمینان حاصل کنید که شرکت شما در سطح محلی عمل می کند ، حتی زمانی که در سطح بین المللی مستقر باشید. آن را به لیست کوتاه مواد اولیه ، هوشمندانه و فکر شده تبدیل کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=Ld4nPWlrRyg

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>