جوایز جانسون و جانسون ، L’Occitane و آمازون جوایز رهبری تدارکات EcoVadis را جمع می کنند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ EcoVadis برندگان پنجمین برنامه جوایز رهبری تدارکات پایدار را اعلام کرده است. جانسون و جانسون و L’Occitane عنوان بهترین نامزدی زنجیره ارزش را به دست آوردند ، در حالی که Gemma Tyndall از اتحادیه اروپا از آمازون جایزه برنامه برجسته برنامه را با کتیا میشیلتو از L’Occitane به اشتراک گذاشت.

جزئیات این ابتکار به منظور تجلیل از تعالی و شناخت عملکرد برجسته شرکتها در تعامل و ادغام پایداری در روابط آنها با شرکای تجاری در سراسر جهان طراحی شده است. نامزدها از نظر استراتژی و رویکرد ، ادغام تدارکات ، مقیاس و پوشش و نتایج برنامه در سه دسته اصلی ارزیابی شدند.

الویر رگنیر-لوسیه ، مدیر ارشد تدارکات ، L’Occitane گفت: “پایداری همیشه در قلب استراتژی تجاری L’Occitane بوده است.” “با افتخار بسیار است که L’Occitane جایزه بهترین تعامل زنجیره ارزش را برای برنامه پایدار #NotJustSupplier ما دریافت می کند. این جایزه از استراتژی ما برای در نظر گرفتن تامین کنندگان خود به عنوان شرکای واقعی تجاری ، ایجاد راه حل های بی خطر زیست محیطی و نوآوری هایی با هم که مشتریان ما را خوشحال می کند ، قدردانی می کند.

چرا؟ پیر-فرانسوا تالر ، مدیر عامل شرکت ، EcoVadis ، گفت: “در حالی که همه نامزدهای ما تعهد واقعی در ایجاد آینده پایدارتر برای جهان را نشان می دهند ، ما خوشحالیم که کسانی را که همچنان به افزایش سطح خریدهای پایدار ادامه می دهند شناسایی می کنیم. “برندگان 2021 ما تعهدات خود را برای مشاهده ارزش عملیاتی تجاری از پایداری با تلاش برای ایجاد تحول واقعی در جایی که بیشترین اهمیت را دارد – در سراسر زنجیره تامین انجام داده اند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>