جین برای پوست شما: Full Circle ماده جدید و جدید را ارائه می دهد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ تامین کننده مواد تشکیل دهنده دایره زیبایی ، Full Circle با مشروبات الکلی تولید کننده مواد زائد صفر و دستگاه تقطیر Adnams همکاری کرده و یک ماده جدید گیاهی برای کاربردهای زیبایی و مراقبت های شخصی ساخته شده از ضایعات کارخانه های تقطیر جین راه اندازی کرده است.

جزئیات جین TONIQ که به درستی نامگذاری شده و دارای علامت تجاری است ، اولین مجموعه از برنامه های فعال محلول در آب است که به صورت چرخشی تنظیم شده است.

Full Circle از طریق همکاری خود با Adnams مستقر در Suffolk ، تخمیر دانه ای که به صورت محلی رشد می کند را به یک ماده مرطوب کننده و مراقبت از پوست تبدیل می کند ، گفته می شود دارای یک اثر تسکین دهنده و آرام بخش است و همچنین هشت ساعت هیدراتاسیون ایجاد می کند. فرآورده فرعی فاقد الکل مستقیماً از تقطیر گرفته و با گلیسیرین با منبع پایدار ترکیب می شود و نیاز به هر ماده نگهدارنده را از بین می برد.

چرا؟ هری مکروایت ، مدیر کل Full Circle ، توضیح می دهد ، “جین TONIQ ثابت می کند که ارزش بسیاری در آنچه بسیاری تصور می کنند یک ماده زائد است ، وجود دارد. همانند بقیه نمونه کارها ، این معرفی جدید از رسالت ما برای کمک به زیبایی و مارکهای شخصی برای انتقال به سمت اقتصاد دایره ای بدون به خطر انداختن کیفیت محصول یا عملکرد پشتیبانی می کند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>