خرده فروش روسی بودجه Fix Price از IPO لندن و مسکو نظر می گیرد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ با توجه به گزارش rt.com ، خرده فروش روسی Fix Price اعلام کرد که در حال بررسی لیست در بازارهای سهام در لندن و مسکو است ، زیرا به نظر می رسد از افزایش تقاضا برای کالاهای ارزان قیمت سود کسب کند.

جزئیات به طور مشترک توسط BofA Securities ، JPMorgan ، Citigroup ، Morgan Stanley و VTB Capital هماهنگ شده ، IPO ارزش این شرکت را 6 میلیارد دلار ارزیابی می کند و به دنبال جمع آوری یک میلیارد دلار است و این بزرگترین شرکت روسی است که در چهار سال گذشته لیست شده است.

یک لیست در بازار سهام از سپرده گذاری جهانی رسید برای مارس برنامه ریزی شده است ، و پس از آن یک لیست دوم در بورس مسکو ارائه می شود.

انتظار می رود بنیانگذاران شرکت سرگئی لوماکین و آرتم خاچاتریان و سرمایه گذاران اقلیت گلدمن ساکس و گروه ماراتون سهام سهام IPO را بفروشند و بنیانگذاران کنترل شرکت را حفظ کنند.

چرا؟ با کاهش هزینه های مصرف کننده در روسیه به دلیل تأثیر COVID-19 ، Fix Price به دلیل کالاهای ارزان قیمت ، شاهد افزایش بازدید بوده است.

کیرسانوف در گفتگو با رویترز گفت: “با حضور در 78 منطقه از 85 منطقه روسیه و همچنین کشورهای همسایه و سابقه قوی نتایج در بازار داخلی ما ، Fix Price از موقعیت خوبی برخوردار است تا بتواند گسترش خود را در داخل و خارج روسیه دنبال کند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>