خرید لوته برای رشد حضور آنلاین تلاش می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارشی که The Korea Times منتشر کرده است ، Lotte On ، پلت فرم خرید آنلاین Lotte Shopping ، در تلاش است بازدیدکنندگان تکراری را به تسهیلات تجارت الکترونیکی خود که اخیراً راه اندازی شده است ، جلب کند.

جزئیات کره تایمز می گوید ، این شرکت پس از راه اندازی این سیستم عامل در ماه آوریل ، مشکلات دندان درآوردن را تجربه کرده و از همان زمان تلاش کرده است تا سفارشی را تکرار کند. به طور کلی 19 درصد افزایش در بازار خرید آنلاین داخلی کره جنوبی وجود دارد.

علاوه بر این ، چو یانگ-جی ، رئیس تجارت الکترونیکی ، هفته گذشته استعفا داد. یک منبع صنعتی به کره تایمز گفت که چو “در ایجاد هم افزایی بین شرکت های خرده فروشی تحت خرید لوته موفق نشده است” ، اگرچه خط رسمی این بود که تصمیم چو برای ترک ناشی از مشکلات بهداشتی است.

چرا؟ با انفجار خرید آنلاین در طی همه گیر شدن ، عدم موفقیت Lotte On کیفرخواست عملکرد آن است. این شرکت قول داده است که برای کمک به نجات پیشنهاد تجارت الکترونیکی خود ، تخصص خارجی ارائه دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>