دتول با بریتیش ایرویز برای ارائه محصولات در هواپیماها و فرودگاه ها همکاری می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ مارک Dettol از Reckitt Benckiser با شرکت British Airways (BA) همکاری کرده و محصولات خود را در هواپیماها و فرودگاه ها عرضه می کند.

جزئیات به عنوان بخشی از همکاری ، BA دارای یک ایستگاه ضد عفونی دستی Dettol در میزهای تحویل هیترو ترمینال 5 ، قطره های کیسه های سلف سرویس ، اتاق های استراحت و دروازه های عزیمت خواهد بود ، در حالی که به مشتریان یک بسته حاوی دستمال مرطوب ضد باکتری Dettol داده می شود.

چرا؟ با توجه به شیوع COVID-19 در سفرهای جهانی تقریباً به بن بست رسیده است ، پیشرفت استراتژی های بهداشت و بهداشت از اولویت های شرکت های هواپیمایی بوده است.

رهول کدیان ، معاون اجرایی راه حل های تجاری جهانی RB ، گفت: “این یک همکاری ایده آل برای RB و Dettol است ، برای کمک به ایجاد استانداردهای بالا در بهداشت و اطمینان به مصرف کنندگان ، آنها می توانند از تجربه British Airways لذت ببرند. نام تجاری ما بر اساس اعتماد ، کارایی علمی و تمایل ما برای آموزش مصرف کنندگان در سراسر جهان برای کمک به شکستن زنجیره عفونت ساخته شده است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>