درو بریمور با راه اندازی مجله جدید شیوه زندگی وارد فضای نشر می شود

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارشی از WWD.com ، درو باریمور بازیگر زن قرار است مجله سبک زندگی جدید خود را با گروه Bauer Media Group راه اندازی کند ، اولین شماره در ژوئن 2021 منتشر می شود

جزئیات مجله همنام ، درو ، تمرکز خود را بر علاقه های باریمور مانند زیبایی ، مسافرت و غذا خواهد گذاشت و به طور انحصاری در Walmart به فروش می رسد.

باریمور که به مدت دو سال در حال برنامه ریزی بود ، به عنوان سردبیر سردبیر ، با کریستال میرز به عنوان مدیر تحریریه و سبک گل ، کریستی دوراموس به عنوان سردبیر در Large فعالیت می کند.

مطالب در مورد آنچه در طول برنامه گفتگوی وی ، The Drew Barrymore Show پوشش داده شده است ، تمرکز خواهد کرد و دارای یک ستون Dear Dear خواهد بود. از ویژگی های دیگر می توان به داستان های شخصی بازیگر زن ، دستور العمل ها ، راهنماها و جمع آوری محصولات اشاره کرد.

چرا؟ در حالی که رسانه های چاپی چند سالی است رو به افول است ، و با شیوع بیماری همه گیر تشدید شده است ، باری مور با پذیرفتن این خطر “نمی خواست تلاش های ما را با تلاش برای کاملاً دیجیتالی بودن تقسیم کند.”

این سایت آنلاین دارای یک صفحه فرود و خبرنامه خواهد بود ، باریمور احتمال ادامه کار دیجیتال را رد نمی کند.

استیون کوتوک ، رئیس Bauer Media ، گفت: “بسیاری از مجله هایی که با مشکل روبرو هستند ، مجله هایی هستند که تبلیغات آنها را بسیار تحت تأثیر قرار می دهند.
“تمرکز ما همیشه بر روی جریان درآمد مصرف کننده است و ما با چیزی شروع می کنیم که می تواند صرفاً از طریق جذب مشتری به روش صحیح درآمد کسب کند و فلسفه ما همیشه این بوده است که تبلیغ کنندگان آن را دنبال می کنند در مقابل تلاش برای شروع جایی که فکر می کنیم آنجا یک بازار تبلیغاتی واقعا زیبا و چه چیزی برای جلب رضایت آن ایجاد می کنیم. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>