رئیس LVMH برنارد آرنو با مدیر عامل سابق UniCredit ژان پیر موستییر همکاری می کند تا SPAC را برای معاملات مالی تشکیل دهد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ رئیس LVMH ، برنارد آرنو در حال همکاری با مدیر عامل سابق UniCredit ژان پیر موستییر برای راه اندازی یک شرکت اکتساب با هدف ویژه (SPAC) به منظور سرمایه گذاری در شرکت های مالی اروپا است.

جزئیات چهار شریک سرمایه گذار برابر در این سرمایه گذاری خواهند بود ، با شرکت سرمایه گذاری فرانسوی Tikehau Capital SCA و Financière Agache ، گروهی متعلق به آرنو ، به بانکدار سابق دیگو دی جورجی پیوستند که مدیر پگاسوس اروپا خواهد بود.

این شرکت در آمستردام لیست خواهد شد ، گزارش شده است که یکی از گزینه های در حال ظهور در اروپا است و گفته می شود یکی از چندین برنامه ریزی شده توسط این گروه است.

چرا؟ این شرکت جدید در زمان رونق 100 میلیارد دلاری SPAC عرضه می شود که از ایالات متحده گسترش یافته است

موستییر در گفتگو با FT گفت: “اروپا برای حمایت از شرکت ها به سرمایه رشد بیشتری نیاز دارد و Spac می تواند ابزار گمشده بین IPO سنتی و تأمین مالی سهام خصوصی باشد.”

وی ادامه داد ، “این فقط در مورد یک معامله سریع نیست. ما می توانیم با تخصص خود سرمایه گذاری و مشارکت طولانی مدت ارائه دهیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>