راز از میوه های یک دهه تحقیق ، دئودورانت + + رونمایی کرد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Secret متعلق به P&G از اولین محافظت از عرق و بو در سطح بالینی با نرم کننده های پوست و نرم کننده لمس نرم ، DERMA + ضد تعریق رونمایی کرده است. گفته می شود ضد تعریق مجاور مراقبت از پوست به ارتقا tone سطح پوست حتی به میزان قابل توجهی کمک می کند که یکی از نگرانی های اصلی زنان رنگین پوست است.

جزئیات این محصول که با استفاده از متخصصان پوست و زن ساخته شده و یک دهه در حال ساخت است ، قول می دهد تا تحریک اصلاح زیر بغل را برطرف کند و حاوی ProVitamin B5 و همچنین ویتامین C ، روغن نارگیل و آلوئه در چهار نوع مختلف آن است. P&G می گوید: این دئودورانت دارای بسته بندی در نوع خود نیز است ، با یک لوله فشار که برای به حداقل رساندن نقاط اصطکاک در برابر پوست طراحی شده است.

نیلیما شنای ، مدیر ارشد تحقیق و توسعه جهانی ضدعرق ها و دئودورانت های جهانی در Procter & Gamble گفت: “به وضوح سالم تر ، پوست صاف و زیر بغل در قلب نوآوری Secret DERMA + ضد تعریق است.” “با همکاری متخصصین پوست زنان ، تیم ما فرمول جدید و برنامه جدید و تجربه استفاده را طراحی كرد كه نیازهای مراقبت از پوست زیر بغل زنان را برطرف می كند در حالی كه انتظار می رود زنان از عرق و بو بیشتر محافظت كنند.”

چرا؟ دکتر مایشا جونز ، دانشمند ارشد در Procter & Gamble توضیح می دهد ، “ما با صدها زن رنگارنگ صحبت کردیم که می خواهند راه حلی برای تغییر رنگ پوست زیر بغل داشته باشند. Secret DERMA + ضد تعریق در سطح بالینی از عرق و بو محافظت می کند ، این ماده برای بهبود چشمگیر سلامت پوست طراحی شده است و به ارتقا vis سطح پوست حتی به میزان قابل توجهی کمک می کند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>