رالف لورن با روند جدید مرگ ، ضایعات آب را کاهش می دهد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارشی از بلومبرگ ، رالف لورن از طریق یک سکوی رنگرزی جدید به نام Color on Demand ، روش رنگ آمیزی لباس های خود را تغییر می دهد تا به شدت از پساب آب خود بکاهد.

جزئیات این شرکت که به عنوان “اولین سیستم پنبه فاضلاب صفر مقیاس پذیر جهان” شناخته می شود ، قصد دارد تا سال 2025 روش جدید را روی 80 درصد از محصولات پنبه جامد خود اجرا کند.

فاز اول شامل درمان نساجی پایدار Ecofast Pure است که توسط Dow Inc تهیه شده است. گفته می شود که آب 40 درصد قطع می شود ، 85 درصد مواد شیمیایی کمتر و 90 درصد انرژی کمتری استفاده می شود و همچنین 60 درصد اثر کربن در مقایسه با پنبه مرسوم در حال مرگ است.

در مراحل بعدی از فناوری و ماشین آلات جدید Color on Demand استفاده خواهد شد – همکاری بین رالف لورن ، ژانولوگیا ، کروب ، داو و هانتسمن شرکت.

چرا؟ این شرکت با تمرکز بر کاهش اثرات زیست محیطی و تعهد گسترده تر رالف لورن به پایداری ، هدف آن این است که پس از اجرای تمام مراحل سیستم ، به فاضلاب صفر برای مردن پنبه برسد.

هالید آلاگوز ، مدیر ارشد محصولات و پایداری رالف لورن ، گفت: “رنگ آمیزی رنگ سنتی یکی از آلوده کننده ترین روش ها در صنعت ما است و به عنوان یک مارک جهانی ، نیاز به ایجاد یک راه حل مقیاس پذیر را تشخیص دادیم.
“Color on Demand به میزان قابل توجهی اثرات زیست محیطی رنگرزی پنبه را کاهش می دهد و به عنوان یک مزیت اضافی ، ما را قادر می سازد تعادل موجودی را بهتر برقرار کنیم و سریعتر از هر زمان دیگری تقاضای مشتری شخصی را برآورده کنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>