سالی زیبایی برای پخش رنگ های جدید مو

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ رنگ سالی زیبایی بزرگ می شود. خرده فروش رنگ مو omni channel قرار است در این فصل در سراسر مارک های معروف خود از جمله Ion ، Iroiro و Color Lux ، 60 سایه به مجموعه گسترده خود اضافه کند.

جزئیات موارد دلخواه جدید ، مانند Lime Crime که در حال حاضر بصورت آنلاین در دسترس هستند ، از ماه مه در فروشگاه فروخته می شوند در حالی که به لطف فناوری جدید ColorView AI خرده فروش ایالات متحده ، مشتریان می توانند “قبل از خرید” را نیز آنلاین امتحان کنند.

چرا؟ پم کهن ، مدیر ارشد بازرگانی ، سالی بیوتی ، توضیح می دهد ، “در طول همه گیر همه بیماری ، بسیاری از مشتریان جدید شاهد خرید روشنایی پر رنگ و رنگ موهای سنتی در سالی بیوتی هستیم زیرا رنگ مو DIY به یک ضرورت فوری و نوعی خود بیان می شود. نمی توانیم منتظر بمانیم تا مشتریان 60+ سایه جدیدی را که اکنون ارائه می دهیم بررسی کنند. ما بسیار خوشحالیم که سایه هایی را که آنها می توانند رویای خود را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>