سرمایه مصرف کننده Encore در Love Wellness سرمایه گذاری می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ شرکت سهام خصوصی Encore Consumer Capital اعلام کرده است که سرمایه گذاری خود را در مارک های Olgilvie به پایان رسانده است که در اصطلاح دیگر به آن Love Wellness می گویند.

جزئیات مستقر در نیویورک ، عشق ولنس متخصص در مکمل ها ، مولتی ویتامین ها ، شیاف های OTC و بهداشت زنانه است و در اطراف مثبت بدن و مواد تمیز تمرکز دارد.

“من از همکاری با Encore و [its] تجربه پشتیبانی از مارک های مصرف کننده دیجیتالی بومی با رشد بالا را داشته باشید. “، مدیر عامل شرکت Love Wellness ، لورن بوسورث گفت. “من مشتاقانه منتظر فصل بعدی رشد خود با هم هستیم زیرا تیم خود را می سازیم و از نظر استراتژیک گسترش می یابیم.”

چرا؟ کیت والمن از Encore ، که معامله را هدایت می کند و در هیئت مدیره Love Wellness فعالیت خواهد کرد ، اظهار داشت: “ما برای همکاری با لورن و تیم Love Wellness بسیار هیجان زده هستیم. لورن شرکتی را تاسیس کرده است که یک پیشگام در این رده است که تمرکز خود را روی صحبت مستقیم درمورد مسائل حساس و ارائه محصولات کارآمد برای سلامتی و سلامتی زنان دارد. ما با ادامه روند رشد سریع خود ، مشتاقانه منتظر حمایت از آن هستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>