شانل صندوق جهانی فرهنگ را راه اندازی کرد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ شانل خبر از راه اندازی صندوق جدیدی داده است که برای حمایت از “مبتکران فرهنگی” طراحی شده است. این برنامه جهانی با موزه ها و م institutionsسسات بین المللی همکاری خواهد کرد تا نمایندگی بیشتری در فرهنگ و جامعه داشته باشد.

جزئیات به عنوان بخشی از این صندوق ، برچسب مد فرانسه در حال راه اندازی جایزه بعدی Chanel است – جوایز فردی 100000 یورویی به 10 هنرمند – در موسیقی ، رقص ، اجرا و هنرهای تجسمی – که به طور بنیادی زمینه های خود را تعریف می کنند.

شانل همچنین به ایجاد یک سری مشارکت های طولانی مدت با نهادهای برجسته فرهنگی در سراسر جهان برای ایجاد برنامه های جدید برای حمایت از نوآوری در تفکر خلاق و فرهنگی متعهد خواهد شد. از جمله ، گالری ملی پرتره در لندن ، موزه زیرزمینی LA و مرکز پمپیدو در پاریس.

چرا؟ این صندوق در تلاش است تا برابری صدا را پشتیبانی کند و در زمانی که هنر یک منبع الهام حیاتی و تغییر دیدگاه در مورد نگاه ما به جهان است ، به بازیگران جهانی کمک کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>