شرکای Kiehl با Gyrl Wonder

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Kiehl متعلق به L’Oréal اعلام کرد که با Gyrl Wonder همکاری کرده است ، یک برنامه مشاوره ای بین فرهنگی که به زنان جوان رنگارنگ از طریق تأثیرات اجتماعی و کشف شغل کمک می کند.

جزئیات مارک مراقبت از پوست 25000 دلار آمریکا برای حمایت از ابتکارات برنامه و همچنین تقویت مأموریت خود در طول سال 2021 از طریق یک مشارکت چند وجهی که “رهبران فردا را از طریق مثبت سازی پوست ، مراقبت از خود و توسعه حرفه ای” توانمند می کند ، اهدا خواهد کرد.

تولا لاوایی ، بنیانگذار Gyrl Wonder ، گفت: “مشتریان Kiehl با اصالت و اصالت برند به جامعه شناخته می شوند.” “Gyrl Wonder همان است. ما به دختران خود این قدرت را می دهیم که نسبت به خود قوی ، بلند پرواز ، خوب و صادق باشند تا آنها نیز در جهان به عنوان یک شهروند جهانی پویا ظاهر شوند. ما از همکاری با Kiehl برای سوخت رسانی و تقویت اهداف مشترک یکدیگر بسیار هیجان زده هستیم. “

چرا؟ رمزی برنز ، مدیر کل Kiehl ، توضیح می دهد ، “اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، تجهیز نسل بعدی رهبران زن به ابزارها و تجربیاتی که در نهایت به آنها امکان رشد می دهد ، بسیار مهم است. داشتن دو دختر ، من کاملاً به تأثیری که یک مربی قوی می تواند در زندگی زنان جوان داشته باشد ، اعتقاد دارم. Kiehl با مشارکت با Gyrl Wonder متعهد به کمک مالی و ایجاد منابع و فرصت هایی برای این رهبران آینده است. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>