شرکای Lifebuoy یونیلور با کریکت انگلیس همکاری می کنند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Lifebuoy متعلق به یونیلور اعلام کرد که در آستانه فصل جدید با کریکت انگلیس یک همکاری چند ساله انجام می شود. این معامله علاوه بر مشارکت قبلی اعلام شده با رقابت صد بانک مرکزی اروپا است.

جزئیات به عنوان بخشی از این مشارکت ، Lifebuoy به عنوان شریک رسمی بهداشت و شریک بهداشت رسمی جیرجیرک کریکت انگلیس و Cricket و ECB تبدیل خواهد شد و شامل مارک تجاری در تمام انگلیس هوم اینترنشنال خواهد بود. این مارک محصول را به همه تیم های بین المللی انگلیس در مسابقات و هتل ها ارائه می دهد و از All Stars Cricket and Dynamos Cricket ، شهرستانهای درجه یک و تخته های کریکت شهرستان پشتیبانی می کند.

همه باشگاه های کریکت تفریحی قادر به درخواست دریافت بسته نرم افزاری بهداشت ECB رایگان به عنوان بخشی از درایو برای کمک به بازگشت کریکت به سلامت هستند.

چرا؟ کریس بارون ، معاون رئیس جمهور ، زیبایی و مراقبت ، یونیلور انگلستان و ایرلند ، اظهار داشت: “Lifebuoy به عنوان مارک شماره یک صابون بهداشتی در جهان نقش روشنی در کمک به همه ما برای حفظ امنیت دارد. ما افتخار می کنیم که با انگلیس کریکت برای کمک به بازگشت ایمن ورزش تابستانی کشور همکاری می کنیم و به عنوان شریک رسمی بهداشت کریکت انگلیس ، به بازیکنان و تماشاگران به طور یکسان در سطح نخبگان و زمین های پایه پشتیبانی بهداشت خواهیم کرد. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>