شرکتهای Estée Lauder به اتحاد جهانی Shea پیوستند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ شرکتهای Estée Lauder (ELC) به “اتحاد جهانی Shea Alliance” (GSA) پیوسته اند تا “در دامنه ارزش و ارزش افزوده خود بیشتر درگیر شوند”.

جزئیات این غول زیبایی از shea برای تهیه انواع لوازم مراقبت از پوست ، آرایش و مراقبت از مو در سرتاسر سبد محصولات خود استفاده می کند و گفته می شود که به GSA پیوسته است تا مواردی را که ممکن است در “زنجیره های تأمین پیچیده” وجود داشته باشد ، برطرف کند.

طبق یک اعلامیه مطبوعاتی ، “این شرکت متعهد به همکاری در صنعت برای کمک به ایجاد تأثیرات مثبت در زمین است.”

چرا؟ تولید شی و پایدار و اخلاقی یک مشکل مداوم برای مارک های صنعت زیبایی و مراقبت شخصی است ، GSA برای ارتقا sustain پایداری صنعت ، شیوه های کیفیت و استانداردها تلاش می کند.

Mindi DeLeary ، مدیر اجرایی ، مسئول تأمین منابع ، شرکت های Estée Lauder ، می گوید ، “با تعهدات طولانی مدت این شرکت در رابطه با زنان و پایداری ، ما مشتاقانه منتظر همکاری با GSA برای ایجاد یک محیط امن و قدرتمند برای زنان در منطقه هستیم زنجیره تأمین در حالی که به اطمینان از یک صنعت شیا پایدارتر کمک می کند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>