شرکتهای Estée Lauder در معامله 1 میلیارد دلاری اکثریت سهام No Ordinary parent Deciem را به دست می آورند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ شرکتهای Estée Lauder (ELC) با یک معامله 1 میلیارد دلاری اکثر سهام شرکت مادر معمولی Deciem را بدست آوردند که ارزش این شرکت 2.2 میلیارد دلار است.

جزئیات با خرید 29 درصد سهام این شرکت در سال 2017 ، معامله جدید سهم ELC را به 76 درصد افزایش می دهد و غول زیبایی قرار است طی سه سال تصاحب کامل را انجام دهد.

این معامله ، که انتظار می رود در سه ماهه منتهی به 30 ژوئن به پایان برسد ، گزارش مدیر عامل شرکت Deciem ، نیکولا کیلنر ، به رئیس گروه ELC ، استفان دو لا فاوری ، خواهد بود.

Deciem با داشتن فروش تقریباً دوبرابر در سال 2020 و رقمی تقریبا 460 میلیون دلاری ، قصد دارد با استفاده از تخصص ELC در مناطقی مانند هند و خاورمیانه گسترش یابد.

کیلنر در گفتگو با WWD.com گفت: “احساس زمان مناسب مردم ، مارک تجاری ، زیرساخت های ما بود. ما احساس می کنیم زمانی است که آنها می توانند واقعاً وارد شوند و دسترسی به منابع مختلفی را فراهم می کنند که می توانند امروز ما را تقویت کنند ، اما در هویت و فرهنگ خود چنان قدرتمند هستیم که شرکت های بزرگ از آن عبور نخواهند کرد. “

چرا؟ این خرید اهمیت مراقبت از پوست را برای ELC برجسته می کند که عامل اصلی رشد شرکت است و 58 درصد درآمد آن را در سه ماهه اخیر به خود اختصاص داده است.

Fabrizio Freda ، رئیس و مدیرعامل ELC ، گفت: “Deciem یک شرکت استثنایی است. نیکولا و تیم او مارک های معتبری با محصولات کاملاً م effectiveثر و ضروری با استفاده از یک مدل عمودی یکپارچه ساخته و پرورش داده اند و یک سبک ارتباطی شفاف و جذاب را ایجاد کرده اند. محصولات قهرمان این شرکت ، نوآوری مطلوب و رویکرد لمسی بالا برای اولین و دیجیتال و مصرف کننده در موفقیت آن موثر بوده است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>