شرکتهای Estée Lauder عملیات Roden Olio Lusso را پایان می دهند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارشی از WWD.com ، شرکتهای Estée Lauder اعلام کرده اند که قصد دارد مارک Rodin Olio Lusso را برای مراقبت از پوست خاتمه دهد.

جزئیات سخنگوی این شرکت که در ابتدا مارک را در سال 2014 از مدل و صاحب سبک لیندا رودن خریداری کرد ، اظهار داشت که اکنون عملیات تجارت الکترونیکی را در 19هفتمآوریل ، در حالی که شرکای خرده فروشی به فروش موجودی فعلی خود ادامه می دهند اما مجدداً ذخیره نمی شوند.

این مارک قرار است در ماه اکتبر امسال مجموعه ای از کپسول ها را تحت مدیریت Jo Malone منتشر کند و برخی از فرمولاسیون های محصول مورد ستایش مهاجرت و تولید تحت نام تجاری قرار گرفته است.

چرا؟ مارک مراقبت از پوست به دنبال یک دوره درون نگری برای غول زیبایی در نتیجه همه گیر شدن ، و به دنبال اعلامیه 2020 مبنی بر بستن مارک آرایش بکا ، با نام تجاری آرایش در سپتامبر این بسته می شود سال

مارک های مراقبت از پوست مانند Dr. Jart + و Deciem روند صعودی را گزارش کرده و رشد را گزارش داده و همچنان در پرتفوی نام تجاری ELC باقی مانده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>