شرکت راه اندازی زیبایی چینی یاتسن Eve Lom را به دست آورد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ شرکت تاسیس لوازم آرایشی چینی Yatsen Eve Lom را از Manzanita Capital خریداری کرده است.

جزئیات به عنوان بخشی از خرید ، که انتظار می رود ظرف چند هفته به پایان برسد ، مانزانیتا یک سهام اقلیت در این تجارت را حفظ خواهد کرد و به عنوان یک شریک استراتژیک که به جلو حرکت می کند ، عمل خواهد کرد.

جینفنگ هوانگ ، بنیانگذار ، رئیس و مدیر عامل شرکت یاتسن در مورد این خرید گفت: “این برند پیروان بسیار وفاداری را توسعه داده است که توسط محصولات قهرمان خود مانند Eve Lom Cleanser هدایت می شود و فروش و سودآوری انعطاف پذیر را حتی در طی COVID-19 نشان می دهد. ما خوشحالیم که از تیم پرشور Eve Lom با پیشینه های متنوع بین المللی در صنعت مد و زیبایی برای غنی سازی قابلیت های ساخت مارک جهانی و ارائه محصولات استقبال می کنیم. “

چرا؟ با شروع 35 سال پیش ، خرید Eve Lom توسط یک شرکت نوپای چینی اهمیت مداوم مارک های میراث را برجسته می کند. مانزانیتا به دنبال توسعه حضور Eve Lom در بازار آسیا از طریق دسترسی Yatsen است.

Andras Szirtes ، مدیر شریک Manzanita ، گفت: “ما از فرصت همکاری با Yatsen بسیار هیجان زده هستیم. ما متقاعد شده ایم که ریشه های قوی یاتسن با مصرف کنندگان آسیایی ، قابلیت های استثنایی تجارت الکترونیکی و سابقه اثبات شده نوآوری ، رشد Eve Lom را تسریع می کند. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>