شرکت قهوه فیلتر آژانس دیجیتال برنده حساب Bioré می شود

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارشی از بهترین رسانه اطلاعات ، آژانس دیجیتال Filter Coffee Co حساب خلاقیت مارک محافظ پوست ژاپنی Bioré را به دست آورد.

جزئیات این آژانس که در توکیو واقع شده است ، وظیفه مدیریت رسانه های اجتماعی و حضور دیجیتال این برند را بر عهده خواهد داشت ، از جمله وظایف پایان به پایان مانند رسانه های اجتماعی ، محتوا ، فیلمبرداری و بازاریابی تأثیرگذار برای این برند در هند.

شرکت فیلتر قهوه پس از چند آژانس برنده این حساب شد و از آن زمان بازیگر هندی و مدل لیزا هایدون را به عنوان چهره برند در هند معرفی کرد.

چرا؟ گفته می شود این آژانس ضمن افزایش آگاهی از طریق رسانه ها ، در افزایش حضور برند در هند نقش دارد.

Anuja Deora Sanctis ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Filter Coffee ، گفت: “ما در Filter Coffee Co. دیدگاه خود را در مورد مارک هایی که با آنها کار می کنیم آینه می دهیم و به آنها کمک می کنیم تا حضوری تأثیرگذار در بازار داشته باشند. ما خوشحالیم که در سفر خود با Bioré سوار می شویم و مشتاقانه منتظر کار با آنها هستیم. در زمان امروز یک پتانسیل بزرگ برای باز کردن قفل وجود دارد و ما واقعاً هیجان زده ایم که با تخصص و مهارت های استراتژیک خود در ارائه مارک در بخش در حال تکامل مراقبت از پوست هند به مشتری کمک می کنیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>