شرکت Perfect Corp با شرکت Better Natured برای شروع تجربه آزمایش رنگ موهای مجازی همکاری می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ ارائه دهنده خدمات زیبایی Perfect Corp با مارک DTC رنگ مو Henkel با نام Better Natured همکاری کرده و تجربه ای مجازی را ارائه می دهد.

جزئیات این ابزار با استفاده از فناوری هوش مصنوعی شرکت والدین برنامه YouCam Makeup ، به کاربران امکان می دهد قبل از استفاده از سایه های توصیه شده در زمان واقعی ، با استفاده از هر دستگاه دارای دوربین ، یک مسابقه حرفه ای رنگ مو را انجام دهند.

مصرف کنندگان همچنین می توانند 26 سایه موی برند را مرور کنند.

چرا؟ با توجه به اقدامات مداوم قفل ، بسیاری از سالن ها در سراسر جهان نزدیک مانده اند ، ابزارهای آزمایش مجازی در بین مارک ها به طور فزاینده ای محبوب شده اند.

میشل رایان ، رئیس بازاریابی برای طبیعت بهتر ، گفت: “مصرف کنندگان همچنین می توانند سایه خود را به صورت زنده در سایت با یک ابزار شخصی سازی که به آنها امکان می دهد سایه ها را مخلوط کنند ، روشن تر ، تیره تر و یا اضافه کنید یک لحن اضافی برای یک فرمول کاملا شخصی شده ، سفارشی کنند. . این ابزارهای نوآورانه حدس می زنند محصول مناسب را قبل از خرید پیدا نکنند و قدرت انتخاب و خلاقیت را مستقیماً در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>