شماره 7 برای تقویت Shecovery با کمپین Unstoppable Together

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ شماره 7 اولین کمپین چند ساله خود را در ایالات متحده راه اندازی کرده است. با هم لقب غیرقابل توقف ، این ابتکار شاهد شریک تجاری متعلق به WBA با سازمان ها و افرادی است که متمرکز بر کمک به حمایت از زنان برای نادیده گرفتن کلیشه ها هستند و آنها را قادر می سازد تا به تمام توانایی های بالقوه خود برسند.

جزئیات اولین بخش از این کمپین شماره 7 را برای آدرس SHEcession مشاهده می کند ، رکودی که به طور نامتناسبی بر زنان ناشی از همه گیری تأثیر می گذارد. رهبران اندیشه وکالت ، آریانا هافینگتون ، ماریا شرایور ، تامرون هال و دکتر سی نیکول میسون ، در میان دیگران ، برای ارائه الهام ، منابع و نکات عملی برای کمک به زنان برای ورود مجدد به نیروی کار ، دعوت شده اند.

این مارک در 24 فوریه اجلاس اجلاس شغلی را برگزار می کند و برخی از جلسات مربیگری 100000 دلار آمریکا را برای کمک به زنان برای تقویت مهارت های مصاحبه ، شبکه در حالت عادی و محوری جدید ارائه می دهد.

چرا؟ آنیشا راگاوان ، مدیر ارشد بازاریابی ، Global Brands Americas در Walgreens Boots Alliance ، اظهار داشت: “تأثیر نابرابر این رکود ، پیشرفت به سمت یک جامعه عادلانه تر را که زنان و شماره 7 به دنبال آن تلاش کرده اند ، به خطر می اندازد.” “به عنوان یک شرکت با 85 سال سابقه حمایت از زنان با روحیه ، زیرا باعث تغییر دیدگاه زنان در جامعه شده اند ، برای شماره 7 مهم است که به گفتگو بپیوندد و منابع ملموسی را برای زنان فراهم کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>