شورای وست مینستر از طرح های بازسازی برای خیابان آکسفورد لندن رونمایی کرد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ یک مقام محلی محلی لندن از برنامه های راه اندازی مجدد یکی از محبوب ترین مناطق خرید پایتخت رونمایی کرده است. چارچوب شورای شهر وست مینستر در خیابان آکسفورد وعده داده است که به خیابان های محبوب کشور کمک خواهد کرد تا پس از آن که بیماری همه گیر آن را از برخی از فروشگاه های با ارزش خود محروم کرده و تعداد بازدید کنندگان را تقریباً به صفر برساند ، به عقب برگردد.

جزئیات این چارچوب نویدبخش آینده طولانی مدت موفق برای منطقه است ، تغییر نام آن به عنوان پایدارترین و باهوش ترین منطقه در نوع خود در جهان ، بخشی از این بخش طیف وسیعی از مشاغل را برای آبادانی خیابان از جمله پاپ ترغیب می کند. – خدمات ، دفاتر ، رستوران ها و فعالیت های فرهنگی یا تفریحی.

وست مینستر می گوید ، بیلها “طی چند هفته” به زمین حمله خواهند کرد ، با یک جاذبه بازدید کننده موقت با ارتفاع 25 متر در Marble Arch نصب شده به عنوان یک کاتالیزور برای بازگشت بازدیدکنندگان به منطقه پس از رفع محدودیت ها ، پارک های پاپ آپ در کنار آن ایجاد می شود فضای فرهنگی و فضای اضافی عابر پیاده و همچنین پروژه های جدید روشنایی ، محوطه سازی و سبز سازی. حدود 150 میلیون پوند توسط شورا متعهد شده است تا برنامه های OSD را شروع کرده و سرمایه گذاری کند.

چرا؟ با وجود بسیاری از اصطبل های خیابان آکسفورد ، BHS و Topshop در میان آنها ، با همه گیری نابود شده و مکان های خیابان آکسفورد خود را رها می کنند ، مقصد نمادین خرید پس از رفع محدودیت ها بسیار متفاوت به نظر می رسد. راشل رباطان ، رهبر شورای شهر وست مینستر اظهار داشت: “وست اند موتور موتور اقتصاد لندن و کارفرمای بزرگی است که تحت تأثیر COVID-19 آسیب دیده است. ما اطمینان داریم که برنامه های جسورانه ما موفقیت دراز مدت منطقه را تضمین می کند ، در کنار برنامه های موقت خلاقانه ما برای تقویت بهبود پس از همه گیری پایتخت. ما می خواهیم توجه خود را به این مرکز نمادین از شهر خود متمرکز کنیم که به طور فزاینده ای مغفول مانده است و وضعیت خود را برای آینده به عنوان یک مقصد اصلی در لندن تقویت می کند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>