شیمی آبدار در دور بودجه سری A 6.3 میلیون دلار جمع آوری می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارشی که توسط Entrepreneur.com منتشر شده است ، Juicy Chemy در یک دوره بودجه سری A به رهبری Verlinvest حدود 6.3 میلیون دلار آمریکا جمع آوری کرده است.

جزئیات مارک ارگانیک پوست و مراقبت شخصی گفت که این مبلغ بالاترین میزان افزایش سری A در فضای زیبایی و مراقبت شخصی D2C است.

پریتش آشر ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، به Entrepreneur.com گفت: “این سرمایه گذاری Juicy Chemistry را قادر می سازد تا موقعیت خود را به عنوان یک رهبر در بخش زیبایی پاک و آلی بیشتر تقویت کند. “ما مشتاقیم از این سرمایه برای گسترش سریع پلت فرم تجارت الکترونیک پر رونق و قابلیت توزیع همه کانال از Juicy Chemistry استفاده کنیم ، تا به جغرافیاهای جدید و موجود دسترسی پیدا کنیم ، استعدادها را برای ساختن برند استخدام کنیم و تقاضای فزاینده برای محصولات را تأمین کنیم. در داخل و بازار بین المللی. “

چرا؟ مدیر اجرایی Verlinvest ، Arjun Anand نشان داد که شرکت سرمایه گذاری بلژیک تحت تأثیر مصرف کننده وفادار مارک زیبایی هند و رشد 300 درصدی درآمد آن در سال گذشته تحت تأثیر قرار گرفته است.

“هند در مسیر تبدیل شدن به یکی از بزرگترین بازارهای زیبایی در جهان است. یک مشتری هوشیار که به طور فزاینده ای آگاه است ، روند زیبایی زیبا را شکل می دهد. “، Manvitha Janagam به Entrepreneur.com گفت:” یکی دیگر از متخصصان سرمایه گذاری Verlinvest.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>