صادرات محصولات ساخته شده در فرانسه 11.8 درصد سقوط می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ طبق گزارشی که توسط فدراسیون تجارت زیبایی فرانسه ، FEBEA منتشر شده ، صادرات محصولات آرایشی فرانسه در سال 2020 در مقایسه با سال 2019 11.8 درصد کاهش یافته است و ارزش آن به 15.7 میلیارد یورو رسیده است.

جزئیات با این حال ، لوازم آرایشی و بهداشتی همچنان یکی از بهترین بخشهای اقتصاد فرانسه است که فقط توسط هوانوردی مورد ضرب و شتم قرار گرفته است و بخش لوازم آرایشی این کشور عنوان خود را به عنوان رهبر جهان حفظ کرده است.

صادرات محصولات آرایشی و بهداشتی به چین به شدت افزایش یافت – 20.7 درصد افزایش – غول آسایی به سرعت در حال تبدیل شدن به بازار پیشرو محصولات آرایشی و بهداشتی فرانسه ، قبل از آلمان و ایالات متحده است.

FEBEA گفت ، صابون ها به ویژه عملکرد خوبی داشتند ، در حالی که فروش عطر و ادت کاهش یافت ، دلیل اصلی این امر تعطیلی بسیاری از مراکز خرده فروشی مسافرتی است.

چرا؟ پاتریک اوکوئین ، رئیس FEBEA می گوید: “لوازم آرایشی در طول سال توانایی خود را برای کنار آمدن با این شرایط خارق العاده اثبات کرده است.” “ما به سهم خود در همه سطوح عمل کرده ایم تا از منافع اعضای خود نهایت استفاده را بکنیم. به طور خاص ، ما در دستیابی به مواد غیرمادی تعدادی از اسناد مورد نیاز در تسهیل فرآیندهای صادرات نقش داشته ایم. درمجموع ، بیش از 50 درصد تولید صادر می شود و فقط محصولات آرایشی و بهداشتی 130 هزار زن و مرد در سراسر فرانسه مشغول به کار هستند. با وجود شرایط آشفته ، اکنون محصولات آرایشی فرانسوی 24 درصد از سهم بازار جهان را در اختیار دارند. “ساخت فرانسه” همچنان یک دارایی اساسی برای بخش و اقتصاد ما به عنوان یک کل است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>