صورت صفحه: Shiseido متوجه تأثیر خستگی دیجیتال بر روی پوست می شود

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ شیزیدو نشان داده است که استفاده بیش از حد از دستگاه های دیجیتال نه تنها می تواند باعث خستگی روحی و جسمی شود بلکه می تواند شرایط پوستی را از جمله بدتر شدن عملکرد سد پوستی ، بی نظمی در سلولهای قرنیه و افزایش ضریب آسیب اکسیداتیو تغییر دهد.

جزئیات این مطالعه نشان داد که پورفیرین ، یک عامل آسیب اکسیداتیو ، پس از تکرار وظایف خستگی دیجیتال افزایش یافته و عملکرد سد پوست رو به زوال است. غول J-beauty همچنین دریافت که عصاره شیکوآسا می تواند بیان کاسپاز -14 را افزایش دهد ، آنزیمی مهم برای موانع پوستی و عملکردهای مرطوب کننده ، و به رفع این تغییرات در پوست کمک می کند.

چرا؟ با تولد جنرال Z در دنیایی با فناوری پیشرفته و به طور متوسط ​​حدود 9 ساعت در روز در اینترنت ، مراقبت از پوست نیازهای آنها را برطرف می کند. این شركت در بیانیه ای گفت: “به جلو ، Shiseido به ترویج تحقیقات نزدیك با سبک زندگی مصرف کنندگان ادامه خواهد داد و هدف آنها کمک به آنها برای دستیابی به پوستی سالم و زیبا به روش خاص خود است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>