قدرت همه گیر ؛ Reckitt Benckiser به لطف افزایش مواد ضد عفونی کننده ، بهترین رشد را گزارش کرده است

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ طبق گزارش فایننشال تایمز ، Reckitt Benckiser (RB) افزایش فروش 11.8 درصدی را در سال گذشته اعلام کرد که به لطف افزایش تقاضا برای مواد ضد عفونی کننده در پی COVID-19 ، بیشترین میزان فروش در تاریخ آن است.

جزئیات فروش بهداشت با رشد همه گیر یک پنجم رشد کرد و RB در تلاش برای تأمین تقاضا ، Dettol و Lysol را به 41 بازار جدید معرفی کرد.

ایمنی نام تجاری مکمل Airborne نیز بیش از دو برابر فروش.

چرا؟ از آنجایی که بیماری همه گیر ، مصرف کنندگان را مجبور به تقویت عادت های بهداشتی خود می کند ، فروش مواد ضد عفونی کننده به طور گسترده در سطح جهانی افزایش یافته است. با این حال ، RB اعلام کرده است که انتظار می رود رشد قوی با رشد فروش 0-2 درصدی در سال 2021 به پایان برسد.

این شرکت همچنین با اعلام تقسیم فرمول بچه های چینی خود برای بررسی پس از کاهش درآمد از زمانی که چهار سال پیش از مید جانسون خریداری شده بود ، در زمینه تقویت رشد پس از اوج گیری های همه گیر ، تغییر در نمونه کارها را اعلام کرد.

RB ضمن خرید مارک Biofreeze تسکین درد ، مراقبت از پا Scholl را نیز به فروش خواهد رساند.

مدیر عامل شرکت Laxman Narasimhan گفت ، “ما انتظار داریم سال 2021 سال پیشرفت استراتژیک بیشتر باشد و همچنان اطمینان داشته باشیم که اهداف میان مدت خود را محقق خواهیم کرد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>