لانکسس Emerald Kalama Chemical را بهم می زند. اهداف بیشتر M & A را مشاهده می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ Lanxess در حال تسریع در روند رشد خود است و توافقنامه لازم الاجرا برای خرید Emerald Kalama Chemical به ارزش تقریبی 1.04 میلیارد دلار امضا کرده است که از محل نقدینگی موجود تأمین می شود.

جزئیات انتظار می رود معامله در نیمه دوم سال 2021 به پایان برسد و همچنان تحت تأیید مقررات است.

Emerald Kalama Chemical حدود 500 کارمند در سراسر جهان استخدام می کند و سایت های تولید را در ایالات متحده ، هلند و انگلیس اداره می کند.

به گفته بلومبرگ ، این معامله آغاز یک مرحله خرید است که می تواند معاملات بیشتری را در مورد Lanxess انجام دهد ، حدود 10 هدف احتمالی در حال ارزیابی هستند.

چرا؟ ماتیاس زاکرت ، رئیس هیئت مدیره Lanxess توضیح می دهد ، “ما در حال رشد بیشتری هستیم. مشاغل Emerald Kalama Chemical برای ما ایده آل است. ما بخش حمایت از مصرف کننده خود را بیشتر تقویت خواهیم کرد و زمینه های برنامه جدید با حاشیه های قوی را باز خواهیم کرد ، به عنوان مثال در صنایع غذایی و بخش بهداشت حیوانات. علاوه بر این ، ما همچنین حضور خود را در منطقه رشد آمریکای شمالی افزایش خواهیم داد. همه اینها باعث سودآوری و ثبات بیشتر ما خواهد شد. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>