مت مولدینگ ، یکی از بنیانگذاران گروه Hut ، 100 میلیون دلار به امور خیریه کمک می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارشی از روزنامه تایمز ، مت مولدینگ ، یکی از بنیانگذاران گروه Hut ، 100 میلیون دلار به بنیاد مولدینگ کمک کرده است.

جزئیات میلیاردر زیبایی ثروت خود را از طریق تأسیس The Hut Group تأمین کرد ، گروهی که در ماه سپتامبر با قیمت 4.8 میلیارد دلار در این لیست قرار گرفتند و اکنون ارزش آن دو برابر شده و به 8 میلیارد دلار رسیده است.

مولدینگ 100 میلیون دلار سهام را به بنیاد خانواده منتقل كرد ، فقط یكی از كمك های خیرخواهانه مولدینگ و همسرش ، كه 5 میلیون پوند به تعهد Seashell Trust متعهد شده اند ، یك مدرسه مسكونی برای كودكان دارای معلولیت شدید مستقر در شمال غربی انگلیس.

در حال حاضر جدیدترین نسخه ، قالب را به سمت لیست دادن به Sunday Times Giving سوق می دهد.

چرا؟ گفته می شود که قالب از بیل گیتس برای انجام یک برنامه خیرخواهانه الهام گرفته شده و از طریق سر تام هانتر ، سرمایه گذار اولیه در گروه هات ، به گیتس معرفی شده است.

هانتر در گفتگو با تایمز گفت: “من بیل را مجبور کردم تا با مت صحبت کنم. مت ذهن خودش را می داند و انسان خودش است ، اما قلب خوبی دارد و این کاری است که می خواست انجام دهد.

“همانطور که فهمیدم شما نمی توانید ثروت را با خود ببرید ، بنابراین ممکن است آن را پس دهید.”

مولدینگ در مورد گزارش هایی مبنی بر اینکه این کمک مالی برای تسکین نارضایتی از حاکمیت شرکتی وی یا کاهش مالیات بر سود سرمایه وی بود ، گفت: “صادقانه بگویم من نیازی به دادن 100 میلیون پوند برای مقابله با روابط عمومی منفی ندارم. من فکر می کنم بسیاری از مردم فکر می کردند که من می خواهم با سهام چه کار کنم ، آیا من می خواهم آنها را بفروشم یا بسیاری از چیزهای خوب بخرم اما این کاری است که من می خواهم انجام دهم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>