مری کی وندی وانگ را به عنوان رئیس آسیا و اقیانوسیه منصوب می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ مری کی وندی وانگ را به عنوان رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه منصوب کرد.

جزئیات وانگ بعنوان بخشی از نقش وی “چشم انداز و رهبری استراتژیک ضمن تلاش برای ایجاد رشد شرکت در منطقه آسیا و اقیانوس آرام و فراتر از آن” را فراهم خواهد کرد.

وانگ در سال 2002 به عنوان بخشی از بخش حقوقی شرکت خود به مری کی پیوست و قبل از اینکه در سال 2020 نقش مدیر ارشد بازرگانی را برای منطقه آسیا و اقیانوسیه به عهده بگیرد ، به معاون رئیس جمهور و مشاور عمومی دست یافت.

چرا؟ مری کی با صدور بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت که ارتقا W وانگ بخشی از “تعهد ده ساله آن در زمینه توانمندسازی زنان برای خدمت در پست های رهبری در سراسر جهان” بود.

دیوید هول ، رئیس مری کی و مدیر اجرایی ، گفت ، “وندی علاقه زیادی به نیروی فروش مستقل مری کی دارد و یک رهبر ثابت در مری کی است. وی در مدت تصدی خود ، خستگی ناپذیر یک تیم حقوقی قدرتمند و با استعداد ساخته است که فرهنگ انطباق و دلسوزی را برای چین و کل منطقه آسیا و اقیانوسیه ایجاد کرده است. ما در حالی که تلاش خود را برای غنی سازی زندگی زنان در سراسر جهان ادامه می دهیم ، از استقبال او به عنوان عضو کمیته اجرایی بسیار خوشحال هستیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>