مونرو برگدورف از غول های شبکه های اجتماعی می خواهد سو stopاستفاده را متوقف کنند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ مونرو برگدورف صحبت کرده و از غول های شبکه های اجتماعی خواسته است تا در مبارزه با سو abuseاستفاده آنلاین استفاده کنند.

جزئیات این زن تراجنسیتی در گفتگو با رویترز توضیح داد که چرا قبلاً توئیتر را ترک کرده است و شرکت های رسانه های اجتماعی برای مقابله با نژادپرستی و ترنسوبی در سایت های خود باید کارهای بیشتری انجام دهند.

وی گفت ، “اگر می توانید یک سینه را سانسور کنید و بلافاصله یک عکس با یک نوک پستان گرفته شود … پس چرا نمی توانید الگوریتمی ایجاد کنید که گفتارهای ترنسوبی یا نژادپرستی را هدف قرار دهد؟
“اگر فقط برای ساختن الگوریتم ها روی مردان سفیدپوست کشورهای مستقل مشترک المنافع یا سفیدپوست های کشورهای مستقل مشترک المنافع سرمایه گذاری می کنید ، در مورد تجربه زیستن و تفاوت در زبان نفرت ، یک نظارت بزرگ وجود دارد.”

چرا؟ برگدورف پس از اعلامیه ای مبنی بر سخنرانی در مراسمی روز جهانی زن در ماه مارس ، پس از ترول کردن ، اخیراً توییتر را ترک کرده است.

برگدورف که قبلاً درگیر اختلاف با L’Oréal بود ، پس از صحبت در مورد نژادپرستی ، وی را از سمت سخنگوی خود اخراج کرد ، اکنون به عنوان مشاور تنوع عمل می کند.

وی ادامه داد ، “چرا یک زن ترنس را مرد می نامند ، یا به طریقی آزار دهنده به شخصی هدف حمله می کنید ، چرا در سیستم عامل ها مجاز است؟”

توییتر درباره موضع خود گفت ، “ما هدف قرار دادن افرادی را که مکرر شرف ، تروپ یا محتوای دیگری دارند که قصد دارند غیر انسانی ، تخریب یا تقویت کلیشه های منفی یا مضر در مورد یک دسته محافظت شده را منع کنند ، منع می کنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>