میبلین ITZY K-pop را به عنوان سخنگوی جهانی معرفی می کند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ میبلین نیویورک متعلق به L’Oréal گروه کی پاپ ITZY را به عنوان جدیدترین سخنگوی جهانی و اولین گروه موسیقی که به امضای این برند رسیده است ، اعلام کرده است.

جزئیات یجی ، لیا ، ریوجین ، چاریونگ و یونا به نامهای جیجی حدید و استورم رید در لیست استعدادهای درخشان این برند خواهند پیوست. این گروه برای اولین بار در بهار امسال در کمپین های Maybelline’s Hypersharp Liner ، Ultimate Lipstick و Superstay Foundations در آسیا ظاهر می شود.

ITZY گفت: “ما همیشه مارک Maybelline را تحسین کرده ایم و بسیار هیجان زده ایم که می توانیم خلاقیت ، مثبت و انرژی خود را به جامعه جهانی آنها کمک کنیم.” “این فرصتی عظیم است که طرفهای جدید خود را به طرفدارانمان می آوریم و به جهانیان یادآوری می کنیم که اعتماد به نفس و جسارت در همه ما وجود دارد.”

چرا؟ تریشا آیاگاری ، رئیس برند جهانی ، میبلین نیویورک نشان می دهد ، “من شاهد رشد چشمگیر ITZY بوده ام و به این فکر افتادم که آنها هم به عنوان یک گروه و هم افراد پویا هستند. ITZY قهرمانان عشق به خود ، فردیت و ابراز وجود برای هواداران و جامعه جهانی است. انرژی آنها قدرتمند است و من بسیار هیجان زده هستم که این صداها را به Maybelline می رسانم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>