نبردهای کوهل برای دور نگه داشتن سرمایه گذاران فعال

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ کوهل در پاسخ به نامه سرگشاده منتشر شده توسط یک گروه سرمایه گذار فعال متشکل از مشاوران Macellum ، Legion Partners Holdings ، Ancora Advisors و 4010 Capital بیانیه ای صادر کرده است.

جزئیات گروه سرمایه گذاران مورد بحث اعلام کردند که یک هیئت مدیره 9 نفره را برای انتخاب به عضو هیئت مدیره کوهل در AGM 2021 شرکت معرفی خواهد کرد.

در بیانیه آمده است: “کوهل متعهد به حفظ تعامل سازنده با همه سهامداران در مورد استراتژی ها و چشم اندازهای شرکت است.” “هیئت مدیره و تیم مدیریت کهل از اوایل دسامبر درگیر بحث با گروه سرمایه گذاران هستند و ما همچنان در برابر ایده های جدید که عملکرد عملیاتی و تخصیص سرمایه ما را بهبود می بخشد باز هستیم.

“با این حال ، ما تلاش گروه سرمایه گذار برای به دست گرفتن کنترل هیئت مدیره خود و برهم زدن حرکت ما را رد می کنیم ، به خصوص با توجه به اینکه ما در اجرای یک استراتژی رشد قوی و تسریع عملکرد خود در حال انجام هستیم ، و ما نیمی از هیئت مدیره خود را با شش مدیر مستقل جدید تازه سازی کرده ایم از سال 2016. “

چرا؟ کوهل گفت که گروه سرمایه گذاران تاکنون نتوانسته است جزئیات برنامه های خود را برای ایجاد ارزش به اشتراک بگذارد و برنامه های پیشنهادی شامل چندین طرح ابتکاری تحت برنامه استراتژیک جدید خود است که در اکتبر سال 2020 اعلام شد. علاوه بر این ، سه ماهه سوم قوی آن و درآمد مقدماتی سه ماهه چهارم ثابت می کند که با بیش از حد انتظار پیشرفت کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>