هنکل با کنار رفتن شوارتزلر ، عضو جدید هیئت مدیره را اعلام کرد

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ هنكل اعلام كرد كه ولفگانگ كونيگ ، رئيس جمهور فعلی كلوگ آمریكای شمالی ، به عنوان معاون اجرایی رئیس مراقبت از زیبایی ، از اول ژوئن 2021 ، به عضویت هیئت مدیره Henkel خود در خواهد آمد.

جزئیات König جانشین Jens-Martin Schwärzler خواهد شد ، که پس از بیش از 28 سال حضور در این شرکت کنار می رود.

“من از طرف هیئت نظارت و کمیته سهامداران بسیار خوشحالم که ولفگانگ کنیگ را به عنوان عضو جدید هیئت مدیره Henkel و معاون اجرایی رئیس جمهور برای تجارت مراقبت از زیبایی من منصوب کردم. وی تجربه مدیریت و رهبری بین المللی گسترده ای را در شرکتهای پیشرو کالاهای مصرفی دارد و تخصص ارزشمندی را در زمینه بازاریابی ، فروش و نوآوری و تمرکز قوی بر عملکرد اضافه می کند. ما بسیار مشتاقانه منتظر استقبال از وی در تیم هنکل هستیم. ”گفت دکتر سیمون باگل-ترا ، رئیس کمیته سهامداران و هیئت نظارت هنکل. “من همچنین می خواهم از جنس مارتین شوورزلر برای خدمات فداکارانه خود به این شرکت و موفقیت های بیش از 28 سال در هنکل تشکر کنم. ما برای او بهترین ها را برای آینده آرزو می کنیم. ”دکتر باگل-ترا افزود.

چرا؟ König 25 سال تجربه کار در FMCG را برای این نقش به ارمغان می آورد ، وی کار خود را با Beiersdorf در سال 1996 آغاز کرده است. او در نقش های مختلف مدیریت نام تجاری و حساب اصلی در بازارهای بالغ و در حال ظهور کار کرده است. اخیراً ، وی مسئولیت تجارت 6.7 میلیارد دلاری ایالات متحده را در کل گروه ها در کلوگ داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>