وام دهندگان Revlon به قاضی دادخواست آزادی وجوه منجمد پرداختند

Category: خبر های جهان و زیبایی Comments: No comments

[ad_1]

چه؟ بر اساس گزارشی که رویترز منتشر کرده ، وام دهندگان Revlon که برای حفظ حدود 500 میلیون دلار که به طور اشتباه پرداخت شده است با سیتی گروپ درگیر هستند ، اظهار داشتند که آنها باید در استفاده از پول آزاد باشند.

جزئیات سیتی گروپ درخواست خود را برای بازپرداخت وجوه در ماه فوریه با تصمیم قاضی منطقه ایالات متحده فرمن مبنی بر اینکه وام دهندگان نمی دانستند که این وجوه به اشتباه پرداخت شده است ، از دست داد. با این حال ، از زمانی که سیتی گروپ از این تصمیم درخواست تجدیدنظر می کند ، از زمان صدور دستورالعمل منع هزینه های نقدی آنها منع شده است.

مدیریت سرمایه تیپ ، شرکای سرمایه گذاری HPS و مدیریت دارایی Symphony حفظ پول مدیون خود را دارند و آنها باید بتوانند آن را خرج کنند. انتظار می رود طی روزهای آینده تصمیم گیری شود.

چرا؟ پرداخت اشتباه ممکن است باعث آسیب به شهرت سیتی بانک شود و اعتماد مشتری را کاهش دهد. دانیل رومرو-آپسیلوس ، سخنگوی سیتی گروپ ، به رویترز گفت ، “در حالی که بسیاری از وام دهندگان تشخیص داده اند که پرداخت به اشتباه انجام شده و چند صد میلیون دلار پول پس داده اند ، ما مجبور شدیم وام دهندگان دیگر را به محاکمه بکشیم. وجوه ارسال شده به آن وام دهندگان با حکم دادگاه مسدود شده است ، و ما به دنبال این هستیم که این تجدید نظر در دادخواست تجدید نظر خود ادامه یابد. ما معتقدیم که در مورد تجدید نظر استدلال های محکمی داریم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>